טיסות לצרפת

צרפת היא יעד תיירותי שמתאים לכל אחד. מגיעים אליה מטיילים יחידים שרוצים לחקור אותה ולעיתים משלבים אותה לצד ביקור במדינות נוספות, שכנות, מגיעות אליה משפחות עם ילדים שרוצות לבלות בה חופשה משפחתית גדושה בפעילויות, אטרקציות ויעדים מיוחדים וכמובן גם לא מעט זוגות, הרואים בצרפת, ובייחוד בפריז בירתה, יעד רומנטי מושלם לחופשה. טיסות לצרפת יוצאות משדה התעופה בן גוריון בהמוניהן ולאורך כל השנה והן מוצעות על ידי מגוון רחב של חברות תעופה. טיסות אלו נחשבות למבוקשות מאד ואפשר למצוא אותן בטווח רחב של מחירים, חלקן ישירות לצרפת וחלקן כוללות עצירות ביניים בדרך אל היעד. 

מחירי טיסה לצרפת

המחפשים טיסות לצרפת יגלו, כאמור, טווח רחב מאד של מחירים. טווח זה נע בין 100 דולר ל-700 דולר אמריקאי, תלוי יעד (בצרפת), העונה בשנה, האם זו טיסה ישירה או טיסה עם עצירות ביניים וגם מיהי חברת התעופה שמציעה את הטיסה עצמה. אין ספק שכיום, ובניגוד לעבר, מדובר במחירים אטרקטיביים מאד, ההופכים את החופשה כולה בצרפת למשתלמת מאד, הן למשפחות עם ילדים והן למטיילים עם תקציב מצומצם יחסית.

 

מתי כדאי לטוס לצרפת

אחד היתרונות (מיני רבים) של צרפת הוא העובדה שהיא מתאימה לביקור בכל עונה בשנה. החורף מביא אתו לצרפת קסם נפלא שאין כמותו, מה שמוסיף לא מעט לחוויה שבה ואילו הקיץ הוא הזדמנות נפלאה ליהנות מאירועים שונים ברחבי המדינה וגם בפריז הבירה ומטמפרטורות נוחות מאד. אף על פי שעשוי להיות קר מאד ואפילו מושלג באזורים מסוימים בצרפת, יש משהו קצת אחר ומאד מאד מיוחד בחופשה חורפית בה. זו גם הסיבה מדוע היא מושכת אליה מבקרים לאורך כל השנה ונחשבת לאחד היעדים הבולטים על מפת התיירות. הטיסות לצרפת יוצאות מישראל אליה בתדירות גבוהה ולאורך כל חודשי השנה והביקוש להן הוא רב.

 

טיסה ישירה או קונקשן

בשל הביקוש וגם בשל היותה יעד תיירותי גדול ובולט מאד, יש מבחר רחב מאד של טיסות ישירות לצרפת, טיסות המוצעות על ידי חברות תעופה שונות. לצדן, אפשר למצוא גם טיסות עם עצירות ביניים, טיסות סדירות וטיסות low cost. טיסות ישירות לצרפת נמשכות כחמש שעות בממוצע (לפריז ולטולוז) או קצת פחות (אם בוחרים לנחות בניס, ליון או מרסיי). טיסות עם עצירות ביניים תהיינה ארוכות יותר כמובן בשל העצירה בדרך.

 

חברות תעופה שטסות לצרפת

טיסות לצרפת מוצעות, כאמור, על ידי לא מעט חברות תעופה, גדולות בעיקר, העושות את דרכן לפריז וליעדים נוספים ברחבי המדינה. ברשימה זו אפשר למצוא את אל על הישראלית וגם ארקיע, את אייר פראנס הצרפתית וכן חברות תעופה נוספות כמו אלאיטליה, אוקראין אינטרנשיונל איירליינז, לופטהנזה, סוויס, בלו אייר, אגיאן ועוד רבות אחרות.

 

שדות התעופה של צרפת

בהיותה יעד מרכזי וחשוב מאד באירופה ולאור העובדה שהיא מהווה מוקד משיכה לתיירים רבים, מציעה צרפת לנוחתים בה או לממריאים ממנה מספר שדות תעופה, כאשר מתוך 185 השדות שבה, הבולטים והעיקריים הם שדות התעופה שבפריז, בליון, בניס, בטולוז, בבורדו ובשטרסבורג. בפריז עצמה, עיר הבירה, יש שני שדות תעופה פעילים מאד – שדה התעופה שארל דה גול ושדה התעופה אורלי. מרבית הישראלים המגיעים אליה נוחתים בשארל דה גול וממנו הם יוצאים אל העיר, שנמצאת במרחק נסיעה לא רב. שדה התעופה של ליון, שממוקם במרחק של 24 ק"מ מזרחית לעיר, הוא שדה פעיל מאד בצרפת וגם זה שבשטרסבורג, שמתאים בעיקר לאלה המתכננים חופשה ביער השחור שבגרמניה. שדה התעופה של מרסיי הוא שדה חשוב נוסף בצרפת והוא נמצא צפונית מערבית לעיר ובמרחק של 25 ק"מ בלבד ממנה. שדה התעופה של בורדו גם הוא בולט מאד ברשימה וכך גם שדה התעופה של טולוז, שסמוך מאד לעיר עצמה. למתכננים חופשה בריביירה הצרפתית, שדה התעופה של ניס הוא היעד המתאים, והוא נמצא במרחק של כ-7 ק"מ בלבד מניס.

אז מה היה לנו עד עכשיו?