טיסות לפריז

לפניכם מגוון טיסות לפריז לנופש מושלם. אנו ממליצים להזדרז ולשריין חדרים בהקדם, השווים נחטפים מהר. כל המלונות בהזמנה מיידית. שיהיה נופש נעים, תחזרו בשלום, החופשה המושלמת שלכם מתחילה כאן:

עיר האורות היפה ובירת צרפת היא יעד תיירותי נחשק מאד, אליו מגיעים לא מעט ישראלים בכל שנה. טיסות לפריז יוצאות מישראל בתדירות גבוהה והן מוצעות על ידי מספר חברות תעופה. אפשר למצוא אותן כיום בטווח רחב של מחירים ולעיתים גם במסגרת דילים משתלמים. העולים על הטיסה מבטיחים לעצמם חופשה בלתי רגילה – הזדמנות לבקר בפריז היפה עם שלל האטרקציות ונקודות העניין המרהיבות שבה, הזדמנות לנסות את המטבח המקומי המצוין ואולי גם להתנסות בשפה עצמה וכמובן – דרך נפלאה לבלות עם האנשים שאוהבים בין אם אלה בני הזוג שלנו, החברים הטובים או כל בני המשפחה, כולל הילדים.

כמה עולה טיסה לפריז?

הטיסות לפריז מוצעות כיום, כאמור, בטווח רחב מאד של מחירים. מחירי הטיסות נעים בין 150 דולר אמריקאי ל-600 ואפילו 700 דולר אמריקאי, תלוי במועד שבו מזמינים, תלוי בחברה התעופה שמציעה את הטיסה וגם בסוג הכרטיס. טיסות Low cost תעלנה פחות, משמעותית, מטיסות סדירות וטיסות ישירות לפריז תעלנה, בדרך כלל, יותר מטיסות עם עצירות ביניים. ככל שמזמינים את כרטיס הטיסה לפריז כמה שיותר מוקדם, מראש, מחיר הכרטיס יהיה זול יותר. יחד עם זאת, ישנם כיום לא מעט מבצעים ודילים אטרקטיביים של הרגע האחרון שיכולים גם הם להוזיל את המחיר ולאפשר לבעלי תקציב נמוך, באופן יחסי, ליהנות מחופשה מושלמת בעיר האורות הרומנטית היפה.

מתי כדאי לטוס לפריז

פריז היא יעד תיירותי פופולארי מאד ואפשר לראות בה תיירים רבים בכל עונה בשנה. למרות הטמפרטורות הנמוכות מאד בעיר במהלך חודשי החורף, יחד עם השלג שיורד לעיתים, יש בפריז המוני מבקרים שנהנים מהקסם המקומי המיוחד ומהאווירה החורפית שהיא מציעה. בקיץ נוהרים לפריז המוני משפחות עם ילדים שרוצות לנצל את שלל האטרקציות שיש בה, לרבות אלו שסמוכות אליה (יורודיסני פריז) ובעונות המעבר, ולו בזכות השלכת היפה של הסתיו וניחוחות האביב המרעננים, מגיעים אל העיר תיירים, שרוצים ליהנות מכך ולנצל את הצבעים שלה בעונות האלו וגם את התחושה הנעימה הנלווית אליה למרות מזג האוויר ההפכפך.

אז… טיסה ישירה או קונקשן?

טיסות ישירות לפריז נמשכות כחמש שעות בממוצע והן נוחתות ומסיימות את המסע באחד משני שדות התעופה שלה – שארל דה גול או אורלי. טיסות עם עצירות ביניים כוללות עצירה בעיר אירופאית כלשהי ולעיתים גם שתיים, כאשר משך הטיסה נקבע בהתאם למשך העצירה, כמו גם המרחק בין הנקודות השונות. טיסות ישירות לפריז מוצעות לתייר הישראלי לאורך כל השנה, הן בחודשי החורף והן בחודשי הקיץ הנחשבים לעונה החמה והן יוצאות מהשדה בשעות שונות לאורך היממה.

חברות תעופה שטסות לפריז

חברות התעופה המפעילות את הטיסות לפריז הן רבות מאד. חברת אל על הישראלית מציעה טיסות סדירות לפריז וכן חברת אייר פראנס הצרפתית וחברות זרות אחרות, כמו איזי ג'ט, טורקיש איירליינז, פגסוס, טרנסביה, בלו אייר, אגיאן, אולימפיק, גיאורגיאן איירוויז, לוט, לופטהנזה, אוסטריאן ועוד.

שדות התעופה של פריז

שדות התעופה של פריז מרכזיים וחשובים מאד ודרכם עוברים לא מעט נוסעים בכל שנה. מרבית המבקרים בפריז, המגיעים אליה מישראל, נוחתים בשדה התעופה המפורסם והגדול שלה – שארל דה גול, שהוא גם אחד הגדולים ביותר באירופה. הוא נמצא במרחק של 25 קילומטרים מהעיר ומעריכים כי עוברים בו בכל שנה בממוצע למעלה מ-70 מיליון נוסעים. בשדה תעופה זה ישנם שלושה טרמינלים והוא מחובר אל העיר באמצעות רכבת (PER), באמצעות אוטובוס ישיר (Roissy Bus), היוצא מהשדה אל העיר בתדירות גבוהה, באמצעות מוניות כמובן וכן שאטלים של בתי מלון או הסעות פרטיות. שדה התעופה השני של פריז הוא שדה התעופה אורלי, שהוא גם הוותיק מבין השניים. עובר בו המספר הגדול ביותר של נוסעים בטיסות הפנים בתוך צרפת ואילו הוא נחשב במקום השני במדינה בכל הקשור לטיסות בינלאומיות. יש בשדה זה שני טרמינלים ואפשר להגיע ממנו אל פריז עצמה באמצעות אוטובוס המקשר בין השדה לבין תחנת הרכבת – OrlyBus, באמצעות מטרו מהיר – Orlyval, באמצעות מוניות או הסעות פרטיות.